Webinary

SEO dla zielonych

Częste pytania

Gdzie mogę wykupić dostęp do powtórek webinarów?

Obecnie sprzedaż jest zamknięta. Ale zapisz się na listę zainteresowanych tutaj: https://seodlazielonych.pl/ , a dostaniesz od nas informację jak tylko będziemy znów uruchamiać sprzedaż produktu o SEO.

Zapisując się - do niczego się nie zobowiązujesz, zawsze możesz się wypisać. A jako osoba figurująca na liście zaintersowanych - dostaniesz informację w pierwszej kolejności.

Ile kosztuje komplet webinarów?

Obecnie sprzedaż jest zamknięta. Ale zapisz się na listę zainteresowanych tutaj: https://seodlazielonych.pl/ , a dostaniesz od nas sygnał i wszystkie informacje jak tylko będziemy znów uruchamiać sprzedaż produktu o SEO.

Zapisując się - do niczego się nie zobowiązujesz, zawsze możesz się wypisać. A jako osoba figurująca na liście zaintersowanych - dostaniesz informację w pierwszej kolejności.

Gdzie znajdę webinary i gdzie je obejrzę po zakupie?

Kiedy kupisz dostęp do powtórki to dostaniesz login i hasło. Zalogujesz się do platformy i tam znajdziesz link do webinarów.

Czym różnią się webinary SEODZ od informacji o SEO zawartych w kursie "WP dla zielonych" (kurs już mam)? Czy warto kupić pakiet Webinarów o SEO?

Tak, zdecydowanie warto kupić i obejrzeć wszystkie Majowe Webinary.  Dlaczego? Wszystkie webinary wyszły poza ramy modułu 8. o SEO z kursu "WP dla zielonych". Ponadto - otrzymujesz materiały dodatkowe. Aby poznać szczegóły i porównać zakres tematów, proszę zobacz program webinarów na http://seodlazielonych.pl/.

Czym różnią się webinary majowe od informacji o SEO zawartych w kursie "UX w małej firmie" (kurs już mam)? Czy warto kupić powtórki Majowych Webinarów o SEO?

Tak, zdecydowanie warto kupić i obejrzeć wszystkie Majowe Webinary.  Dlaczego? Wszystkie webinary wyszły poza ramy modułu o SEO z kursu "UX w małej firmie". Ponadto otrzymujesz materiały dodatkowe. Aby poznać szczegóły i porównać zakres tematów, proszę zobacz program webinarów na http://seodlazielonych.pl/.

Jak długo będę mieć dostęp do pakietu webinarów?

Dokładne informacje o czasie dostępu do materiałów opublikujemy, gdy będziemy otwierać sprzedaż.

Mam stronę www i działalność w Wielkiej Brytanii. Czy treść webinarów będzie się odnosiła również do mnie?

Jeżeli chodzi o przydatność merytoryczną wiedzy o SEO w Polsce i w Wielkiej Brytanii - jak najbardziej, mechanizmy działania i zasady efektywnego postępowania w kwestii SEO są dokładnie takie same w Polsce i Wielkiej Brytanii. Zasady, które Ewelina przekaże są uniwersalne.

Tutaj mogłybyśmy mówić o różnicach, gdybyś mieszkała w Chinach lub Korei Północnej. Tam rząd ostro ingeruje w działania przeglądarek lub są po prostu inne; nie ma Google i ich algorytmu. W przypadku Europy i innych krajów ogólnie nazywanych krajami rozwiniętymi te zasady działania SEO są takie same. 

Czy będzie możliwość zadania powebinarowych pytań mailowo?

Jeśli chodzi o mailowe pytania i odpowiedzi - to webinary nie zawierają konsultacji w żadnym innym wymiarze. Wynika to z ceny produktu oraz spodziewanej dużej ilości osób, które kupią produkt. 

Ewelina w webinarach przekazała tyle wiedzy, aby ułatwić uczestnikom webinarów samodzielne doedukowanie się. Jak? Celem webinarów było zbudowanie podstaw oraz w wielu miejscach wejście w szczegóły. To pozwoli uczestnikom potem na samodzielne dobudowywanie kolejnych cegiełek wiedzy we własnym zakresie. SEO to ogromny temat. Nie ma możliwości czasowych, by w trakcie 4 webinarów opowiedzieć o całym temacie SEO. Natomiast jak najbardziej można samodzielnie potem wejść w szczegóły wybranych wątków.

Czy będą jakieś notatki lub ściągi? Tak, żeby wiedza z webinaru nie uciekła?

Nie, nie przewidujemy żadnych dodatkowych notatek czy konspektów do webinarów. Natomiast do dwóch pierwszych webinarów doszły materiały dodatkowe do pobrania. Dokładny opis programu i bonusów do powtórek znajdziesz na tej stronie: https://seodlazielonych.pl/ .

Masz jeszcze jakieś pytanie? Coś jest niejasne?

Napisz do nas na: kontakt@seodlazielonych.pl

Majowe Webinary

SEO dla zielonych

Wiedza o pozycjonowaniu Twojej strony NA ŻYWO!

Copyright © 2020 Siedemtrzystudio Ewelina Muc - wszystkie prawa zastrzeżone.